Vítejte na škole

Dominion English Schools

Vydejte se studovat do největšího novozélandského města Auckland a studujte na škole, která má svoji tradici. Dominion byla založena před více než 45-ti lety.

Zakládáme si:

 • na kvalitě výuky i mimoškolních aktivitách
 • na propojení vztahů studentů a vyučujících
 • na tom, že vás do života vybavíme skvělou znalostí angličtiny

V atmosféře vstřícnosti, pochopení a kamarádství se vám angličtina bude zlepšovat velmi rychle.

Vyučujeme obecnou angličtinu na 8 úrovních a v několika intenzitách (Super-Intensive, Intensive, Part-Time, Individual).

Připravíme vás ke složení nejznámějších jazykových zkoušek (Cambridge, IELTS či Business English).

Těšíme se, že rozšíříte náš tým a stanete se součástí naší velké „Dominion rodiny“, ve které jsou každoročně studenti z více než 40 zemí.

 • Dominion - kurzy angličtiny - Kukabara
 • Dominion - angličtina v Aucklandu - Kukabara

Dominion - English Courses New Zealand

Vybavení školy:

 • 22 skvěle vybavených učeben
 • studentská společenská místnost
 • knihovna, počítačová laboratoř
 • kuchyňka, zdarma čaj a kávu po celý den
 • širokopásmový internet (wifi)
 • dokonce piáno

Spolupráce se školou v Austrálii

Úzce spolupracujeme se školou Access Language Centre ze Sydney, což je nevelká škola v centru města s počtem cca 200 studentů. Škola Access nabízí podobné rozložení kurzů jako Dominion, takže můžete studium začít na Zélandu a dokončit v Sydney (nebo naopak).

Speciální nabídka: LETENKA ZDARMA

 • rozdělte své studium mezi Access (Sydney) a Dominion (Auckland)
 • zaplaťte pouze 1x zápisné (ušetříte 220 AUD)
 • dostanete zdarma jednosměrnou letenku z Nového Zélandu do Austrálie (nebo z Austrálie na NZ)

Spolupráce našich dvou škol vám umožňuje ušetřit na přesunu i zápisném, poznat největší město každé země, porovnat si odlišnosti obou tak rozdílných zemí. Kombinací si můžete prodloužit celkovou délku pobytu na Jižní polokouli a plánovat svůj přesun i podle počasí, abyste z obou zemí poznali skutečně to nejlepší.

Proč Dominion Schools?

 • Atmostéra ve škole je rodinná a přátelská.
 • Dominion je školou dosti velkou (např. nabízí až 8 úrovní GE) a zároveň dostatečně malou, aby se všichni znali, včetně učitelů a zaměstnanců.
 • Máme úžasný národnostní mix z více než 40 zemí světa.
 • Lehce nás najdete v centru města, poblíž různých druhů dopravy, vč. dopravy lodní.
 • Dominion má bohaté zkušenosti – v oblasti vzdělávání se pohybujeme od roku 1969.
 • Studenti mohou využit možnosti studovat v naší sesterské škole v Sydney a dostanou zdarma letenku.
 • Máme vysokou úspěšnost našich studentů při skládání mezinárodně uznávaných typů jazykových zkoušek.
 • Nabízíme i specializované kurzy pro mládež 12 – 17 let. Jsou to 8 týdenní cykly výuky angličtiny (dopoledne) a mimoškolních aktivit v odpoledních hodinách.
 • Široká škála mimoškolních (jednodenních či víkendových) aktivit a rovněž odpolední organizované studentské aktivity.

Ceny a nástupní termíny kurzů

Název kurzu: Super-Intensive General EnglishPočet lekcí týdně: 25Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 5 984 Kč
Název kurzu: Intensive General EnglishPočet lekcí týdně: 20Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 5 517 Kč
Název kurzu: Part Time General EnglishPočet lekcí týdně: 12.5Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 2+Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 5 236 Kč
Název kurzu: Super-Intensive FCE, CAE, CPEPočet lekcí týdně: 25Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 9-12Pokročilost: B1-C2Cena za 1 týden: 5 984 Kč
Název kurzu: Super-Intensive IELTS PreparationPočet lekcí týdně: 25Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 6Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 5 984 Kč
Název kurzu: TESOL / TKT, TECSOL zkouškyPočet lekcí týdně: 25Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 4Pokročilost: B2Cena za 1 týden: 5 984 Kč
Název kurzu: Teenage courses - English + activities (mládež 12-17 let)Počet lekcí týdně: 25Délka lekce (min.): 45Délka kurzu (týden): 12.5+15Pokročilost: A1-C1Cena za 1 týden: 10 098 Kč

Hostitelská rodina

„Experience the Kiwi way of life“ vám umožní ubytování v rodině (homestay). V rodině si často uděláte přátele na celý život, ale hlavně stále trénujete angličtinu v těch nejběžnějších situacích.

Hostel

Rozumnou variantou do začátku je i ubytování v hostelu či backapackers – cena závisí na tom, zda se ubytujete v jednolůžkovém pokoji nebo v dormitory (většinou 4-6 lidí). Sami si vaříte, perete, uklízíte.

Apartmán

Finančně náročnější je ubytování v apartmánech (Empire Apartments), ale zase se do školy dostanete pěšky (do 20 minut chůze).

Kalkulace 4týdenního pobytu

V kalkulaci použit přepočet kurzu 1 NZD = 18.70 Kč. Cena v Kč se tedy bude měnit v závislosti na pohybu kurzu.

Cena za studium a ubytování celkem 53 108
Studium a ubytování Cena v Kč
Angličtina, 20 lekcí týdně 22 066
Ubytování v rodině, samostatný pokoj, polopenze 20 944
Zápisné, poplatky za nalezení ubytování 8 228
Vyzvednutí z letiště 1 870
Další poplatky celkem 28 268
Další poplatky Cena v Kč
Letenka – odhad ceny. Aktuální cena bude upřesněna v den koupě. 26 000
Cestovní pojištění (84 Kč / den pobytu) 2 268
Celkem za studium, ubytování a další poplatky 81 376 Kč

Vždy srovnávejte ceny podobných typů škol. Jsou školy levné, velmi nízké kvality. Jsou školy dražší, kde se můžete na služby spolehnout. Ceny tvoří samotné školy, nikoliv agentury. Takže pečlivě pročítejte informace o jednotlivých školách, ať víte, co vás na místě čeká.

Reference: Nový Zéland - Kukabara

Studentka na Novém Zélandu: Eliška

Na Vlastovi je úžasný jeho pozitivní přístup, komunikace s ním je na výborné úrovni, je na něm vidět, že to co dělá, dělá srdcem. Pojeďte také do Queenstownu, jako já :). Vlasto, děkuji ti za pomoc s výběrem nádherné školy a následným získáním studenského víza. Přeji ti mnoho spokojených studentů.

Přečíst celý článek
Richard Nebesky - fotograf

Richard Nebeský – fotograf

Richard vyrůstal v Melbourne. Je fotograf. Pracoval např. pro Lonely Planet. Říká: „V Kukabara Agency budete v dobrých rukou, o tom nemůže být pochyb. Přeji všem ty nejkrásnější zážitky z cest po světě. A pokud míříte do Austrálie, tak se přimlouvám za Melbourne. Je tu krásně.“

Přečíst celý článek
Reference - Eva Palátová - Kukabara

Eva Palátová – cestovatelka

Vlasta Tichý, spoluvlastník Kukabary, je srdcař. Srdcaře merčím na dálku – životní optimismus, skvělá nálada, dva skřítci v očích. Vlastu jsem poznala přes madam jménem Austrálie. To je 7,5 milionu kilometrů čtverečních společných témat. On tam kus duše nechal. Já též. Vždy to zapijem…

Přečíst celý článek

Auckland a jeho přednosti

Auckland je položen v úzkém pruhu země mezi krásami dvou přístavů (Manukau a Waitemata) a je též známý jako město plachet, plachtění a bílých jachet (City of Sales). Auckland je každopádně vstupní branou na Nový Zéland, ať to chápeme jako bránu pozemskou (námořní doprava) nebo vzdušnou (největší letiště).

Aucklandu se mnozí vydávají za poznáváním obou novozélandských ostrovů, často nejprve vyrážejí k severu na poloostrov Coromandel, a teprve posléze k jihu, podél sopky Rotorua. do ostatních měst a turistických destinací.

Umístění školy Dominion

Škola Dominion sídlí v moderní budově v centru Aucklandu, skutečně jenom pár minut od Britomart transport terminálu a pouze ve vzdálenosti krátké procházky k mnoha obchodům, barům, restauracím, knihovně a ostatním městským lákadlům.

Adresa školy: 8th Floor, 155 Queen Street, Auckland 1010, P.O.Box 4217 Auckland, New Zealand

Mohlo by vás zajímat