Kdo jsme a co děláme

Jsme hlavně zkušení cestovatelé. A postupně se z nás s přibývajícími znalostmi a schopnostmi stali specialisté na (nejen) jazykové pobyty v zahraničí.

Máme tedy opravdu hodně nacestováno a načerpané poznatky rádi předáváme dále. Proto už pár let pomáháme jako agentura Kukabara plnit sny o studiu, práci nebo životě v cizině. A posíláme tak lidi za životními zážitky – protože výjezd do zahraničí je „velká věc“, co přináší mnoho jedinečných a neopakovatelných zkušeností.

Tým Kukabara

Staráme se od začátku až do konce

Radíme, plánujeme a realizujeme, to je Kukabara „v kostce“. Nezaškrtáváme jen kolonky na papíře, pro své klienty jsme spolehlivým parťákem už od prvotního přemýšlení nad možností vycestovat do ciziny.

Na základě vlastních zkušeností a oborových znalostí tak vždy perfektně poradíme s výběrem ideální destinace nebo kurzu a poté vše spolehlivě zajistíme přesně podle vašich individuálních přání a požadavků. A jsme tu pro vás i po celou dobu vašeho zahraničního pobytu.

Zakládáme si na osobním přístupu a neslibujeme nesplnitelné. Moc dobře víme, že to, co vyhovuje jednomu, vůbec nemusí „sednout“ druhému. A protože vaše spokojenost je to nejdůležitější, do ničeho nikdy nenutíme a vždy jednáme otevřeně a férově.

V čem spočívá naše síla?

  • To, co děláme, nás baví.
  • Máme vlastní osvědčené know-how.
  • Umíme (si) poradit v jakékoli situaci.

Dále zařizujeme také studium v Austrálii nebo na zahraničních středních školách. Do zahraničí se tak s naší pomocí vydávají jak dospělí, tak i děti a mládež.

Proč Kukabara?

Náš název vyjadřuje nejen naši lásku k Austrálii, ale také vypovídá o našem celkovém přístupu. Protože stejně jako kukabara (australský pták) šíříme radost a navazujeme pevná partnerství.

Australský pták s jedinečnou charakteristikou

V češtině je známý jako ledňák. Opeřenec optimista, co svými vlastnostmi charakterizuje způsob, jakým pracujeme. Zakládáme si na přátelském jednání a kvalitních vztazích s klienty, protože věříme, že vzájemná otevřenost a 100% důvěra vždy přinesou nejlepší výsledky.

kukabara-kukabara

Kukabara se také krásně „směje“, takže dokáže naladit na pozitivní vlnu. A o to se snažíme i my, když vás podporujeme na cestě za vašimi malými i velkými cestovatelskými sny.

A protože jsme si kukabaru „propůjčili“ pro náš název, rovnou jsme ji adoptovali v ZOO Jihlava.